Skip to content

Architektura 21szego wieku : Konkurs na projekt: Floating Cinema 2013

2 lata ago

256 words

Dzięki uprzejmości Niny Pope UP Projects i The Architecture Foundation ogłosiliśmy Otwarte Zaproszenie dla architektów i projektantów na projekt Floating Cinema Project w 2013 roku, który obejmie szlaki wodne we wschodnim Londynie.
Projekt jest kontynuacją projektu Floating Cinema z 2011 roku, zaprojektowanego przez Studio Weave, program uruchomiony przez Port Project Project UP Project dla innowacyjnych tymczasowych przestrzeni publicznych sztuki z artystami Somewhere (Nina Pope i Karen Guthrie).
Konkurs odbędzie się w dwóch etapach.
Każdy uczestnik (lub grupa) powinien złożyć kwestionariusz kwalifikacyjny przed 16 czerwca.
Projekty UP i Fundacja Architektury wybiorą cztery praktyki, aby rozwinąć i zaprojektować Pływające Kino w odpowiedzi na krótki brief.
Więcej o konkursie po przerwie.
Tegoroczny temat, Extra-Ordinary. , Powinien zawierać uciechę i radość, jednocześnie zajmując się problematyką architektury z długością życia na wodzie.
Statek powinien pomieścić kameralne pokazy filmowe na ekranie, większe imprezy plenerowe, a także stanowić bazę do rozmów i działań związanych z filmem.
Pływające kino będzie poruszać się po drogach wodnych łączących dzielnice Tower Hamlets, Newham, Waltham Forest i Hackney z nowym Olympic Park, organizując imprezy, zajęcia i wycieczki do Parku Olimpijskiego.
Celem jest animacja dróg wodnych we Wschodnim Londynie z projektem, który angażuje społeczeństwo i promuje twórcze działania.
Statek, po zaprojektowaniu i zbudowaniu, ma zostać uruchomiony w czerwcu 2013 r.
Odwiedź stronę internetową konkursu, aby uzyskać szczegółowe informacje, zasoby i więcej informacji.
[patrz też: brico kołobrzeg, tynk gipsowy, olx chełm ]

Powiązane tematy z artykułem: brico kołobrzeg olx chełm tynk gipsowy