Skip to content

Budownictwo i architektura : Wspaniałe instalacje LED firmy Bruce Munro oświetlają Longwood Gardens

2 lata ago

538 words

Dzięki uprzejmości Bruce Munro Odwiedzający w minioną sobotę przelewają się do Longwood Gardens, aby zobaczyć zapierające dech w piersiach 23 akry światła: instalacje.
autor: Bruce Munro.
Chociaż Munro opisuje instalacje jako proste.
Zrealizowane projekty szkiców ., to.
Wielkoformatowe jednoosobowe show.
nie jest zwykłym wyczynem.
Osiem dużych instalacji zewnętrznych, dwie instalacje w Wielkim Konserwatorium o powierzchni 4 akrów oraz kolekcja podświetlanych rzeźb w sali muzycznej sprawiają, że goście są zahipnotyzowani godzinami.
Munro.
S.
Light: Instalacje.
są pokazywane po raz pierwszy poza Wielką Brytanią.
Pozostaną otwarte do 29 września tego roku.
Kontynuuj czytanie, aby uzyskać więcej zdjęć i informacji.
+ 25.
Światło: Instalacje.
w Longwood Gardens obejmuje: Dzięki uprzejmości Bruce Munro Forest of Light jest spokojny las z 20 000 oświetlonych łodyg rozrzuconych wzdłuż leśnego spaceru.
Water-Towers to monumentalny labirynt 69 wież na łące wodnej, które zdają się poruszać w monumentalnym, świecącym tańcu, gdy zmieniają kolor w synchronizacji z muzyką.
W Waterlilies Munro oddaje hołd słynnej lilii wodnej Longwooda poprzez unoszące się na Wielkim Jeziorze pływające talerze z połyskującymi płytami CD.
Niedaleko brzegów, 7000-łodygowe Pole Światła zaprasza odwiedzających do swojego czarującego blasku.
Arrow Spring zręcznie miesza ogrodniczy splendor roślin Salvia i błyszczące diody LED, aby stworzyć meandrujący strumień stoków.
W przypadku Candlelight, w domku na drzewie Longwood, Munro umieścił ceramiczne świece oświetlone ksenonami wzdłuż belek i pochylonych luster, aby załamać ich świecące światło.
Wewnątrz Konserwatorium Oranżeria zwieńczona jest sześcioma Śnieżkami zawieszonymi pod sufitem.
Każdy żyrandol ma więcej niż dziewięć stóp średnicy i otacza 127 szklanych kulek.
Lekki prysznic pada ponad 1600 kropli migoczącego światła nad zalaną papą, tworząc magiczne odbicie, które intensyfikuje świetlisty prysznic.
Wreszcie sala muzyczna zawiera kolekcję 6 mniejszych rzeźb autorstwa Munro.
Plaża bez piasku, niespokojne Fakir, Gnasher.
S Big Raspberry, Boogie Woogie Tower, Roszpunka.
S Towers i Mettabhavana.
Munro w przeszłości wniósł mały wkład w pokazy grupowe w USA, w tym w Contemplating The Void w nowojorskim kultowym Muzeum Guggenheima oraz pokaz współczesnego szkła w galerii Pratt Manhattan.
Dzięki uprzejmości Bruce a Munro Do tej pory jego najbardziej znanymi dziełami są: CD Sea na Long Knoll Field, Field of Light w The Holburne Museum w Bath oraz Eden Project w Kornwalii.
Jego prace podziwiano także w XII-wiecznej katedrze w Salisbury oraz w Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie.
.
Longwood Gardens jest podekscytowany możliwością zorganizowania pierwszej dużej wystawy Bruce a Munro w Stanach Zjednoczonych.
powiedział Paul Redman, dyrektor.
Jego wyobraźnia zadziwi i zadziwi naszych gości ich pięknem i pomysłowością, ale także zainspiruje ich do obejrzenia i poznania ogrodów na zupełnie nowy sposób.
Artysta: Bruce Munro Event: LIGHT: Instalacje Kiedy: od 9 czerwca do 29 września 2012 r.
Gdzie: Longwood Gardens w Kennett Square w Pensylwanii Zdjęcia: Mark Pickthall, Corriette Shoenaerts i Bill Hill Dzięki uprzejmości Bruce Munro Więcej informacji i biletów tutaj! Dzięki uprzejmości Bruce Munro
[więcej w: olx chełm, brico gubin, brico grzejniki ]

Powiązane tematy z artykułem: brico grzejniki brico gubin olx chełm