Skip to content

Nowoczesna architektura : Retrospektywa Richarda Meiera w Mexico City

2 lata ago

284 words

Agustin Estrada Richard Meier & Partners ogłosił niedawno pierwszą wystawę retrospektywną w Mexico City prezentowaną w Museo de Arte Carrillo Gil na wystawie do 26 sierpnia.
Wystawienie niektórych z najbardziej emblematycznych dzieł słynnego architekta Richarda Meiera pozwala zobaczyć jego filozofię projektowania jako całość i dogłębnie.
Retrospektywa obejmuje wybór modeli, oryginalne szkice, renderingi i fotografie.
Niektóre z kultowych projektów wystawianych na wystawie obejmują Smith House, The Getty Center, The Neugebauer Residence i Jubilee Church.
Więcej informacji o wystawie po przerwie.
Inne projekty w retrospektywie to dobrze znane projekty architektoniczne, takie jak Perry Street Towers, High Museum of Art, Muzeum Ara Pacis i niedawno ukończone Muzeum Sztuki w Niemczech.
Ponadto niektóre z obecnych projektów w Meksyku są wyświetlane wzdłuż niezabudowanych propozycji konkursowych na World Trade Center Memorial, New York Avery Fisher Hall i Biblioth.
que Nationale de France.
.
Agustin Estrada Richard Meier przez lata rozwijał swój charakterystyczny i dynamiczny styl architektury, aby stać się jednym z najbardziej wpływowych i szeroko naśladowanych architektów w Ameryce.
Jego praca celebruje naturalne światło i przestrzeń w odpowiedzi na otoczenie, w którym się znajduje, tworząc w ten sposób wysublimowane przestrzenie estetycznego oświetlenia i oświeconych wartości kulturowych.
Richard Meier komentuje: Miasto Meksyk jest niesamowitym i fascynującym miastem pełnym historii i wspaniałej architektury.
To przyjemność i zaszczyt, że nasza praca jest wystawiona w mieście, w którym rozpoczynamy kilka nowych projektów architektonicznych.
.
Retrospektywa Agustina Estrady Richarda Meiera jest organizowana przez The Museo de Arte Contemporáneo de Monterrey, Richarda Meiera & amp; Partnerzy Architekci i Instituto Nacional de Bellas Artes (INBA).
Więcej informacji można znaleźć tutaj.
[przypisy: olx radomsko, brico puławy, olx leszno ]

Powiązane tematy z artykułem: brico puławy olx leszno olx radomsko